Zamestnanci

Zamestnanci

Kvalitné služby začínajú u správných ľudí

Bezpečnostná služba, sbs Guardian Security

PRVOTRIEDNE SLUŽBY VYŽADUJÚ PRVOTRIEDNYCH  ZAMESTNANCOV

Odborne sa zameriavame na dôrazný výber a pravidelné školenia zamestnancov, pretože vieme , že kvalitné služby začínajú u správných ľudí. Každý člen nášho tímu je dôkladne preverovaný na možné trestné činy, aby sme zabezpečili, že iba najkvalifikovanjší jednotlivci pôsobia v našej spoločnosti.

Veríme v transparentnosť a zodpovednosť, preto sa všetci naši bezpečnostný pracovníci podrobovajú prísným kontrolám a disponujú všetkými nevyhnutnými licenciami na vykonávanie svojích povinností. Ich označenie a výstroj s najmodernejšími bezpečnostnými prostriedkami zabezpečujú, že každá ich akcia je v súlade so zákonom a normami odvetvia. 

KTO JE POTENCIONÁLNY KANDIDÁT?

Potencionálny kandidát pre strážnu službu by mal byť charakterizovaný nielen svojou fyzickou zdatnosťou, ale aj schopnosťou rýchlo a efektívne reagovať na rôzne situácie. Vyhovujúci adept by mal mať schpnosť zachovať kľud a rešpekt aj v náročných podmienkach a v kontakte s rôznymi osobnosťami. Dobrá komunikácia a schopnosť riešiť konflikty sú kľúčovými  atribútmi pre bezproblémový výkon práce v oblasti strážnej služby.

 

Zároveň by mal byť kandidát motivovaný a ochotný neustále zdkonalovať svoje zrušnosti a vedomosti v rámci bezpečnostného odvetvia. Správny prístup k zodpovednosti a spoľahlivosti  sú nevyhnutné pre to , aby potencionálny kandidát exceloval v oblasti strážnej služby.  

SBS Guardian Security
Guardian Security

Našim zamestnancom ponúkame stabilnú kariéru s možnosťou profesíjneho rastu prostredníctvom absolvovania systému školení a nadštandartné benefity.

Ak sa chcete stať členom našej spoločnosti a pracovať s profesionálmi v bezpečnostnom sektore pošlite nám svoj životopis s fotografiou na office@guardian-security.sk a v prípade že spĺňate naše požiadavky Vás budeme kontaktovať.

Aké sú požiadavky na prijatie za bezpečnostného pracovníka?

  1. Minimálna veková hranica - 18 rokov spôsobilosť na právne úkony bezúhonnosť
  2. Bezúhonnosť sa preukazuje sa odpisom z registra trestov zdravotná spôsobilosť
  3. Zdravotná spôsobilosť na prácu v SBS sa preukazuje - Lekárskym posudkom
  4. Preukazuje sa preukazom odbornej spôsobilosti (typ S, typ P, typ CIT)
    Ak ešte nemáte preukaz odbornej spôsobilosti, ale práve sa zúčastňujete kurzu odbornej spôsobilosti, môžete vykonávať prácu bezpečnostného pracovníka, ale iba podľa vopred vypracovaného plánu, pod dozorom a pod podmienkou, že do troch mesiacov musíte byť držiteľom preukazu odbornej spôsobilosti.
 
Bezpečnostná služba Guardian Security
Ochrana osôb, majetku, zabezpečovanie podujatí Guardian Security
Ochrana osôb, majetku Guardian Security